Чому TATRA

Конкурентні переваги включають:  збільшення продуктивності, поліпшити комфорт для виразні покращення комфорту для екіпажу, ефективність конструкції та традиційна висока якість виробництва.

Збільшена продуктивність походить від вищої вантажопідйомності на 0,5-1.2 тонн в порівнянні з конкуруючими автомобілями за рахунок спеціальної конструкції шасі та відсутності рідинної системи охолодження. Завдяки тому що двигун охолоджується повітрям наші автомобілі дуже популярні в безводних країнах. А завдяки більш високій робочій температурі двигун більш продуктивний та лагідний до довкілля бо потребує менше конструктивних доробок за для досягнення екологічної чистоти вихлопів

Високий ступінь рухливості шасі на торсіонах забезпечує гарантію того, що автомобіль пройде  навіть там , де у конкуруючіх транспортних засобів виникають проблеми або вони зовсім не проходить (бо у рамних конструкцій  конкурентів тріскається рама).

Автомобілі TATRA відзначаються міцністю і довгий строк служби.  Навіть найважчи умови місцевості не впливають на  їх термін життя. Автомобілі TATRA буде жити довше ніж конкуренті транспортні засоби, що робить собівартість перевезень вантажу КОНКУРЕНТНОЮ.

Важливим є також універсальність застосування. З цього ж транспортного засобу (з неперевершеним якостей в важкопрохідної місцевості) є конкурентоспроможним і в  руху по шосе, включаючи ефективність, експлуатаційних витрат, в той же час дуже конкурентоспроможною співвідношенні, Загальна вартість експлуатації та обсяг перевезень.

Довгий час експлуатації компанія TATRA  довів що шасі нашої конструкції сприяє ефективності праці надбудов  та зменшує ризик з потенційними аваріями .  Автомобілі TATRA є також дуже сприятливі для підвищення терміну інстальованих надбудови, завдяки зменшення бічних нахилів, при подолання перешкод у місцевості, більше комфорту і більше простору для водія і пасажирів.

Ефективність конструкції  походить від надійності та міцності. Важкі вантажівки TATRA, менше виходять з ладу і мають тривалий термін експлуатації всієї трансмісії. Традиції, досвід що  накопичується в більш ніж 160 років існування компанії. Розробка і виробництво першого автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння в Австро- Угорщини та Центральній Європі (1897)  робить компанію TATRA TRUCS a.s. другою найстаршею серед виробників легкових та першою середі вантажних автомобілів у світі.

Оригінальні конструкції шасі від (несуча труба) під назвою «TATRA», сьогодні і щодня перевіряється тисячами автомобілів що показують відмінні характеристики на всіх можливих і здавалося неможливих умовах місцевості,  у всіх частинах світу!!

Завдяки відмінним ходовим якостям наші шасі мають більш тривалий термін служби. Трансмісія всіх моделей  оптимізована на основі оптимальні характеристики продуктивності й крутного моменту двигуна.

Вантажівки розроблені не тільки для нормальних дорожніх умов але і для складних робочих умов.
Незалежна підвіска з хитними півосями на всі колеса.
В якості основної опори використовується центральна вісь (несуча труба)
Високогнучка амортизація, що захищає центральну вісь від перевантажень
Висока зручність руху на дорогах низької якості і бездоріжжі
Екстраординарна надійність і довговічність у важких умовах
Швидкість руху на дорогах низької якості і бездоріжжі більше ніж у вантажівок стандартів конструкції
Двигун захищений від пошкодження центральною віссю головної опори
Передача крутного моменту на всі осі можлива у всіх версіях
Модульна система дозволяє поєднувати в 2, 3, 4, 5 і 6 вісних варіантах різні колісні бази.

Унікальна концепція, створена у 1920 до цих пір неперевершена

 

02_centralni-nosna-roura

Конструкція є центральною трубою

01_koncepce-tatra_2

Мости з незалежною підвіскою об’єднані в загальний модуль


Протягом багатьох років концепція TATRA була вдосконалена, щоб бути такою як зараз.

Це додає автомобілям TATRA, унікальних характеристик при роботі по бездоріжжю.