Контакти та умови постачання автомобілів

Поштова адреса:  Акулову В.І.  До запитання  м. Дніпро Україна 49041
Мобільний телефон директора в Чеській Республіці:   +420  77 3152146

Для  замовлень автомобілів чи запасних частин чи для запитань будь ласка заповніть форму, що надана нижче та в графі повідомлення найменування вашого підприємства, вашу посаду, №телефону, фамілію керівника вашого підприємства.

Терміни постачання автомобілів: Індівідуальні та по домовленостям але максимально не більше 150 днів з дати отримання оплати або відкриття акредитива.   УМОВИ постачання автомобілів:     INCOTERMS 2010

Вартість транспорту і страхування ми повідомимо на Ваше прохання додатково.
Умови платежу: авансовий платіж або підтверджений акредитив.. чи обидві форми платежів в комбінації.

Політика конфіденційності

Ми захищаємо ваші персональні дані і відповідально ставимося до конфіденційності ваших персональних даних і до вимог про захист персональних даних. Ми використовуємо у своїй роботі персональні дані користувачів, що зареєструвалися на веб-сайті, а також дані, отримані при заповненні анкет і запитів, до тих пір, поки зареєстрований користувач не скасує свою згоду на таке використання.
Надаючи персональні дані, користувачі інформовані про те, що можуть у будь-який момент у письмовій формі відкликати свою згоду на використання своїх персональних даних, після чого компанія знищить ці дані. Все дані, отримані зазначеними вище шляхами, ми вважаємо найвищою мірою конфіденційними і будемо використовувати їх тільки у власних цілях і з метою авторизованих дилерів TATRA TRUCKS a.s., для вдосконалення своїх послуг і в маркетингових цілях.