Про нас

     Приватне підприємство «А.В. — Центр» засноване Акуловим Володимиром Івановичем та зареєстровано 17 травня 1990 року як Мале Підприємство «А.В.-Центр».

  Основним видом діяльності нашого підприємства в той час було ремонт і продаж обчислювальної та офісної техніки а також створення програмного забезпечення. Нашими клієнтами тоді були більше 30 підприємств України, РФ та Казахстану.  Близько 500 000 громадян України мають паспорти, оформлені на поставленому нами устаткуванні

Ми співпрацюємо з підприємствами Австрії, Грузії, Німеччини, Словаччини, Нідерландів Італії та Чехії

У 1993 році на базі нашого підприємства була утворилася група з трьох інженерів, які розробляли, будували і впроваджували очисні споруди в автопідприємствах України.  Для комплектації устаткування нами були налагоджені контакти з чеською фірмою «Шкода». У 1995 році представник фірми «Шкода» в Україні запросив директора «А.В.-Центр» на зустріч українських та чеських підприємців .  На цій зустрічі наше підприємство було представлено пану Алоїсу Фолдинє — главі делегації акціонерного товариства ТАТРА. Це знайомство виявилося плідним. З 1996 року ми були єдиними дилерами TATRA, a.s. в Україні. Зараз головним видом діяльності нашого підприємства є продаж автомобілів та запасних частин до автомобілів  TATRA TRUCS a.s. з м. Копржівніце, Чеська Республіки. Ми консультeємо власників автомобілів та разом з нашими партнерами виконуємо гарантійні та постгарантійні сервісні та ремонтні роботи.

Ми будемо раді бути Вам корисними і ми завжди готові до співпраці.

 

Директор Приватного Підприємства «А.В.-Центр» -

Акулов Володимир Іванович.