Відомості про компанію

  • Багаті традиції з 1850 року
  • Важкі вантажівки як основа виробничої програми
  • Дочірні компанії
  • Шість основних модельних рядів
  • Клієнти по всьому світу

Компанія TATRA TRUCKS a.s. — Один з найстаріших автопроізводітлей у світі. З дня заснування компанія розташований у місті Копршивнице, що знаходиться в східній частині Чеської Республіки, в Моравскосилезский краї.

У структуру TATRA TRUCKS a.s. входять дві дочірні компанії — Taforge as і Tafonco a.s. Основу виробничої програми компанії становлять важкі позашляхові вантажівки та вантажівки для комбінованих дорожніх і позашляхових перевезень, безперервно удосконалюються для задоволення зростаючих вимог покупців. Важливою перевагою компанії TATRA TRUCKS as — Не тільки в сфері розробки, а й у сфері виробництва — є високий рівень кваліфікації співробітників.

В основі вантажівок марки TATRA лежить концепція автомобілів TATRA, яку досі не вдалося успішно повторити нікому. Важкі вантажівки з Копршивнице відомі своєю прохідністю в самих важкодоступних місцях і в самих суворих кліматичних умовах, а також своєю високою надійністю і чудовими експлуатаційними якостями. Вантажівки TATRA можуть пристосуватися як до суворих морозів, так і до найспекотнішим температур в пустелях.

Сучасний модельний ряд TATRA

Завдяки своїй різноманітності, поточний модельний ряд вантажівок TATRA відповідає очікуванням покупців. Він містить шість основних типів автомобілів. Цивільні моделі представлені родинами TERRN01, JAMAL і Т 810. Моделі спеціального і військового призначення представлені лінійками ARMAX, FORCE, Т 815-7 і Т 810.

Найважливішими ринками для компанії традиційно є Росія, країни колишнього СНД, Ізраїль, Індія, країни Аравійського півострова, Австралія, США і Європа. Крім цього, не варто забувати і про домашньому ринку. Збройні сили Чеської Республіки — в числі наших найважливіших клієнтів.

Чудові ходові якості і безліч технічних і дизайнерських інновацій автомобілів TATRA перевірені і підтверджені в ході безлічі тривалих гонок протягом багатьох років. Екіпажі TATRA добивалися значних успіхів у всесвітньо відомому ралі «Дакар».