JAMAL

Трьохвісні самоскиди  з капотною кабіною, призначені для роботи в жорстких кліматичних умовах кар’єрах та бездоріжжі. Типовий автомобіль TATRA  T 163   Jamal відповідає всі правила сертифікації ЄС. Капот двигуна відкидний і забезпечує легкий доступ до мотора. при його обслуговуванні  Капот ламінований  з листової сталі, яка знижує передачі шуму і покращує потік повітря до двигуна. Кабіна є  сталевою, з двома системами опалення -  незалежного від двигуна опалювача на солярі  та опалення яке викорисовує нагриту олію ка охолоджує двигун. Кабіна може бути обладнана кондіціонером повітря.  Кузов  має обсяг 12м3 (14м3). Він має систему прогріву вихлопними газами з можливістю перемикання на глушник.

Автомобіль T 163 390 SKT  є удосконаленням попередніх капотних автомобілей та має двигун′Т3C-928.90/650 . що відповідає нормам EURO III. 

Його потужність 300 кВт/1800. Обертальний момент 2100нм/1000 обертів. Двох-циліндровий компресор швидше заповняє  пневматичні пружинии- ‘подушки’ що в комбінації з листовими ресорами  покращує його працю під екскаватором. Генератор — Bosch змінного струму 80A/28 – більш надійний .  Интеркюлєри модернізовані що дозволяє краще охолодження двигуна  повітрям.